Dostawa i płatność

Koszty dostawy :


W naszym sklepie proponujemy następujące formy płatności :

 

Pobranie :

Forma płatności, w której za zamówiony towar należy zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki.

 

 

Przelew tradycyjny :

Jest to podstawowa forma płatności, gdzie wymagana jest wpłata wartości zamówienia na wskazany w naszym sklepie numer rachunku ( taką wpłatę można zrealizować w dowolnym banku lub na poczcie).


Nasz rachunek bankowy:


Bank PKO BP

nr rachunku : 44 1020 1475 0000 8102 0220 9328

WERAKO

ul. Lipowa 11

86-050 Solec Kujawski

 

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia.

 

 

Płatności Przelewy24 (Szybkie przelewy internetowe) :


Jeżeli posiadasz internetowe konto w banku, to jest to wygodna forma płatności dla Ciebie. Dzięki systemowi płatności Przelewy24 w szybki i bezpieczny sposób dokonasz przelewu na nasz rachunek bankowy.

 


Czas realizacji :

 

Jeżeli zamówienie zostało złożone i opłacone (lub została wybrana forma płatności za pobraniem) do godziny 12.00, to dołożymy wszelkich starań aby towar wysłać jeszcze tego samego dnia roboczego, najdalej następnego. Wyjątek stanowi asortyment pod zamówienie oraz produkty, z terminem realizacji powyżej 24 h.

 

Ważne informacje :

 

1. Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostawy firmy transportowej. 

 

2. Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

 

3. Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, którego potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.